Co všechno děláme? - renovace parket, pokládka vinylových podlah

Sortiment našich služeb se dá stručně shrnout jako realizace a renovace parket a vinylových podah. Nicméně toto je poměrně široký pojem, proto jej upřesníme.

V prvé řadě se jedná o pokládky nejrůznějších podlahových materiálů, jako například: vinylové podlahy, plovoucí podlahy, palubky (dřevěné podlahy), parkety, linoleum a marmoleum, koberce a neposlední řadě také pokládka dlažby nebo například obklady schodišť.

Pokládáme:

  • Vinylové podlahy
  • Dřevěné podlahy a palubky
  • Parkety
  • Linoleum a marmoleum
  • Koberce
  • Dlažby

Mezi naše činnosti patří také renovace a rekonstrukce podlah.

Kalkulace a zaměření zdarma

Zdarma – takové ohrané slovíčko. Řekněme proto, že kalkulaci a zaměření od nás dostanete jako bonus. To proto, abyste se mohly regulérně rozhodnout pro realizaci naší firmou.

Naše ceny

Protože stanovení konkrétních cen je vždy závislé na aktuálních požadavcích zákazníka, neuvádíme ceník jednotlivých prací ale níže nalezente několik vzorových kalkulací na jednotlivé práce.

Exkluzivní podlahy

Plovoucí podlaha

Pokládka PVC

Plovoucí podlaha

Renovace parket

Plovoucí podlaha

Ostatní činnosti

Ostatní činnosti spojené s naší prací samozřejmě souvisí úzce s realizacemi podlah. Jedná se především o přípravné a dokončovací práce jako je vyrovnání podkladové plochy (nivelace), zhotovení roštů pod palubkové podlahy, montáže doplňků jako přechodové lišty, prahy a jiné.

Komplexní realizace a poradenství

Na kvalitě si zakládáme, proto doporučujeme využít možnost komplexní realizace včetně dodávky materiálů.

Za dobu naší existence jsme posbírali bohaté zkušenosti s nejrůznějšími výrobci a dodavateli podlahových krytin a samozřejmě i materiály. Dnes proto víme, že každá drahá plovoucí podlaha nebo linonem nemusí být zároveň kvalitní.

Neváhejte se s námi, poradit o vhodném řešení a materiálech.